1243622
Stina Tirén
(Sverige, 1886-1951)
Stina tirÉn, olja på duk, ett par, dörröverstycken, efter taraval, signerade a tergo.

STINA TIRÉN, olja på duk, ett par, dörröverstycken, efter Taraval, signerade a tergo.

Allegorier. Duk vardera 71 x 109 cm.

Smärre skrapmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 600
931
1 103
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 aug 17:49
9 600 SEK
5 aug 17:49
9 400 SEK
5 aug 17:48
9 200 SEK
5 aug 17:48
9 000 SEK
5 aug 17:48
8 800 SEK