NILS LANDBERG, WHISKEYGLAS, 6 st, Orrefors / Hasselblad, glas. 1900-tal.
Dekor av Hasselblad kamerahus samt månlandaren Columbia, höjd ca 6,5-8 cm. Etikettmärkta, delvis signerade Orrefors / OF. Tre kartonger medföljer.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10