JAN JOHANSSON, skålar, två st, glas, Orrefors, likare, signerade. 2000-tal.
Mandelformad i klarglas. Längd 21-30 cm. Signerade Jan Johansson, likare och numrerade 5023/12 resp 65623/17. Etikettmärkta.
Smärre slitage.