Teak, svärtade kanter, mässingsskodda ben, tre lådor i sargen. Längd 140, bredd 80, höjd 75 cm. Utfällbara skivor á 35 cm vardera. Total längd 210 cm.
Slitage. Kantnagg. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10