mittstenen gammalslipad diamant ca 1.25 ct, med skada. Hänge stämplad PAF, Stockholm 2006, mått ca 15 x 13 mm. Längd kedja ca 59 cm. Vikt 9 gram.
Bruksslitage. Skada
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10