Konst Klassisk konst
1245728
JOHAN PHILIP KORN, tillskriven, olja på pannå, osignerad.
Johan philip korn, tillskriven, olja på pannå, osignerad.

Insjölandskap med vandrande figurer. Bildens mått 21 x 28 cm.

Repa. Gulnad. Fläckar. Krackelyrer. Retuscher. Förstärkt pannå.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
6 400
611
687
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jul 18:44
6 400 SEK
3 jul 18:44
6 200 SEK
2 jul 17:59
4 000 SEK
28 jun 1:02
3 500 SEK
27 jun 18:32
2 500 SEK