Ring, diamanter satta i cirkel, Patrik Af Forselles
18K guld i två färger, stämplad PAF, Stockholm 1987. Briljantslipade diamanter totalt ca 0,36 ct. diameter cirkel ca 13 mm. Storlek 15,25/48. Vikt ca 4 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.