HALSBAND, 2 st, sterling silver, ametist, rökkvarts. Stämplad Finland.

Hängets höjd 64 mm. Bredd 40 mm.
Kedjornas längd 58 cm.
Total vikt 86,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
200 EUR