alliansring med fem runda briljantslipade diamanter totalvikt 0.50 ct enligt gravyr, storlek ca 18.25/57, totalvikt 4 g, mindre cocktailring 18K vitguld med runda briljant- och åttkantslipade diamanter, storlek 17.25/54, totalvikt 4 g. Med svenska stämplar.
Bruksslitage.