FRIEDRICH PETSCHLER, LJUSSTAKAR, ett par, daterade enligt stämpel 1834.

Fyrstämplade. Vit marmor, trä och silver. Höjd 29 cm.

Nagg, sprickor, anlupna. Bit av kolonnbas saknas.

Utropspris
3 000 SEK