1248243
'A HISTORY OF BRITISH BIRDS, Rev F O Morris, 1891, 102 handkolorerade gravyrer / etsningar
'a history of british birds, rev f o morris, 1891, 102 handkolorerade gravyrer / etsningar.

Blad 25 x 17 cm

Åldersrelaterat slitage. Några blad med smärre fläckar.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK