15 st snapsglas, 8 cm
11 st vitvinsglas, höjd 13 cm.
6 st cocktailglas, höjd 10 cm.
9 st sherryglas,
13 st rödvinsglas, höjd 13 cm.
6 st ölglas, höjd 17 cm.
6+2 st vinglas, höjd 14,5-15 cm.
1 st likörglas, höjd 10 cm.
7 st champagnekupor, höjd 12 cm.
Smärre slitage. Två vitvinsglas med små kantnagg