1248521
LITOGRAFISKA TRYCK, 109 st ur M och W von Wrights "Svenska fåglar" Volym II samtliga, A Börtzells, Stockholm 1929.
Litografiska tryck, 109 st ur m och w von wrights "svenska fåglar" volym ii samtliga, a börtzells, stockholm 1929.

Rovfåglar. Blad ca 38 x 27,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Vitrin (Z1) Vid utlämningen
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK