Lås stämplat JSS, Stockholm 1963. Pärlor diameter ca 8 -9 mm.Med säkerhetskedja ej guld. Längd ca 40 cm.
Slitage. Lagning
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10