PETER CELSING, vägglampor, 10 st, "Band", Fagerhult och Falkenberg belysning. 1900-talets slut
Vitlackerade. Etikettmärkt. Ca 20 x 20 cm.
Slitage. Ej funktionstestad. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10