Rund laminerad skiva på centralfot av metall, diameter 120, höjd ca 72 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Lös skiva(skruvar finns)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10