Svart tyg med platta §1!nitar samt beslag i silvermetall. Utvändigt en ficka. Invändigt ett fack med dragkedja. Märkt "SONIA RYKIEL Paris" samt numrerad. Ca 32 x 21 x 10 cm.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.