Målade. Skivor av marmor. Dörr med bakomliggande förvaring. Svängda ben. Bredd 40. Djup 40. Höjd 69,5 cm.
Senare målning. Smärre slitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10