BÖCKER, 3 st, Marc Chagall "Le Message Biblique", "Sculptures" samt "Le Plafond de L'opera".
-"Le Message Biblique" Jean Chatelain 1972,En färglitografi.
-"Céramoques Sculptures" André Saureten 1972, en färglitografi.
-Le Plafond de L'opera".André Sauret 1965, En färglitografi.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.