BÖCKER, 3 st, Marc Chagall "Le Message Biblique", "Sculptures" samt "Le Plafond de L'opera".

-"Le Message Biblique" Jean Chatelain 1972,En färglitografi.
-"Céramoques Sculptures" André Saureten 1972, en färglitografi.
-Le Plafond de L'opera".André Sauret 1965, En färglitografi.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK