Skinn, spänne i form av LV-logo och axelremskedja i guldfärgad metall. Fyra fack invändigt varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad FL3146. 21x14x4 cm.
Dustbag
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.