KATI TUOMINEN-NIITTYLÄ, kannor 4 st, "Storybirds", keramik, Arabia 1900-talets slut.
"Olga", höjd 24 cm.
"Ollie", höjd 15 cm.
"Oliver", höjd 33 cm.
"Omar", höjd 5 cm.
Med tillverkarens etikett.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR