Macadam-canvas med detaljer i svart läder samt guldfärgad metall. En innerficka med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS", Bredd 36, höjd 29 cm.
Matchande necessär, 21 x 15 cm.
Slitage. Väska med skador i fodret.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.