John Gutteridge Sykes

(Storbritannien, 1866-1941)
John Gutteridge Sykes
(Storbritannien, 1866-1941)

JOHN GUTTERIDGE SYKES, akvareller, ett par, signerade J.G. Sykes.

"Early Spring". Vardera 13,5 x 40,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Utropspris
3 000 SEK