JOHN-E FRANZÉN, cibachrome, a tergo signerad John-E Franzén, daterad 1979 och numrerad 4/4.
"San Fernando California". Cibachrome monterad på capaplatta. Bildyta 37 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
9 000 SEK