LOUIS VUITTON, "Keepall Epi", VÄSKA.
Weekendbag i röd epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragked. Utvändigt en ficka. Avtagbar adresstag i läder. Märkt med datumkod V.I. 8911 samt "LOUIS VUITTON PARIS made in france".
Längd 61 cm, höjd 33 cm, djup 27 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor med färgförlust. Saknar lås och nyckel.