GUDMUNDUR ERRÓ, olja på pannå signerad och daterad 1993
"Wee", 22 x 16 cm, i originalram
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Galerie GKM Malmö 1993
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK