Svart qviltat lammskinn med guldfärgat CC-spänne samt kedja. Vinrött skinnfoder. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE" och numrerad. 25 x 16 x 7 cm.
Dustbag, originalkartong och dammhandskar medföljer
I utmärkt vintageskick. Obetydligt ytslitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.