1258119
Eero Nelimarkka
(Finland, 1891-1977)
Eero nelimarkka, olja på pannå, signerad och daterad -42.

EERO NELIMARKKA, olja på pannå, signerad och daterad -42.

Interiör. 36 x 53,5 cm.

Ställvis krackelerad. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
500 EUR