Must de CARTIER, Tank, armbandsur, 23 x 30 mm.

förgyllt silver, manuell, mineralglas, läderband, 1990-tal.

Caliber 78-1, Boettnr. 6114253.

Slitage. Färgbortfall. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
3 000 SEK