RING 18K vitguld m 1 päronslipad briljant ca 2,20 ct ca H-I VS samt 2 bagetter ca 0,40, ct, Jarl Sandin Göteborg 1990

Total vikt 4,2 g. Storlek 18/56,5.

Slitage. Repor. Nagg. Gäller ringskena.

Utropspris
80 000 SEK