Rektangulär skiva på fyrsidiga avsmalnande ben med kannelyr. Tre plus tre lådor i sargen. Längd 133 cm, bredd 75 cm, höjd 72 cm.
Ett draghandtag löst, medföljer. Slitage. Betydande skador på skinn. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10