OFFERSKÅL, enligt uppgift NAGALAND NORRA INDIEN 1800-TAL

Dekor av ansikten, uppburen av fyra ben. Diameter 23 cm. Höjd 12 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK