Bestående av;
12 knivar, längd 24,5 cm,
12 knivar, längd 21,5 cm,
10 gafflar, längd 21,5 cm,
11 gafflar, längd 18 cm,
11 gafflar, längd 14 cm,
4 skedar, längd 22 cm,
10 skedar, längd 19 cm,
12 fiskknivar,
12 fiskgafflar,
total vikt inkl rostfria blad 4920 gram
Bruksslitage. Repor. Anlupen.