Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

126493
PARTI BÖCKER, 11 st, bla "Meubles et Ensembles Epoque Louis XVI". 1800-1900-tal.
Parti bÖcker, 11 st, bla "meubles et ensembles epoque louis xvi". 1800-1900-tal.

"Mäsklighetens historia" av Hendrik van Loon, "Vetenskapliga och ovetenskapliga förströelser" av Carl Smith, "Esaias Tegnér samlade skrifter", "I will repay" av Baroness Orczy, sex band "Svensk författningssamling".
Två häften medföljer: "Alger Guide" resp "Landskrona stads historia till år 1658".

Slitage, ej genomgångna.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
600 SEK