Design Konstglas
1264943
Tiina Nordström
(Finland, Född 1957)
Tiina nordström, skulpturer, 3 st, signerade tiina nordström iittala 1993. numrerade.

Tiina Nordström, skulpturer, 3 st, signerade Tiina Nordström Iittala 1993. Numrerade.

"Kolme kaveria". (Tre polare). Höjd 9,5-12 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR