Konturerad skiva med underligganden låda, på svängda ben. Beslag av mässing. Inläggningar av blomsterkvist, rosetter och geometriska mönster. Längd 47 cm, bredd 35 cm, höjd 70 cm,
Smärre fanerskador, märken, slitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.