Litografi efter Theodor Lundh och Fredric Westin tryckt hos Gjötström & Magnusson.

Carl XIV Johan, Sveriges och Norriges Konung. Bildstorlek 41x32 cm. Ramstorlek 68x49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador och märeken på ramen. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR