SERVIS, 57 delar, porslin, Rörstrand.

Dekor av blommor. Mattallrikar 12, förrättstallrikar 12, assietter 12, Kaffekoppar med fat 12, uppläggningsfat 4, djupa uppläggningsfat 4, såsskål 1.

Slitage, nagg.

Utropspris
1 100 SEK