Lapponia ring med små briljantslipade diamanter samt örhängen, silver, ett par MHJ, Siro Koru, Finland
Ring 18K vitguld. Diamanter totalt 0,09 ct enligt gravyr. Lapponia 2005. Storlek 18/56. Vikt 11 gram. Örhängen längd ca 5 cm. Stämplade MHJ. Vikt 6 gram
Bruksslitage.