Beställning av bok med skivor fanerade med teak. Två utdragsskivor. Längd 120, bredd 79,5, höjd 74, total längd 177 cm.
Smärre slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10