José Luis Sanchez, skulptur i brons, signerad och numrerad 114/1000.
Komposition. Höjd inkl sockel av plexi ca 14 cm.
Smärre slitage. Anlupen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK