GOLVLAMPA, mässing och marmor, Lyktan Bankeryds Belysning, 1900-talets andra hälft

Fem rörliga armar av mässingsfärgad metall. Rund fot av marmor. Etikettmärkt. Höjd ca 220 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Smutsig. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

367. Märta Gahn, draperi, slätväv, ca 240 x 148 cm.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK