Rolf Karlsson, ringar 3 st, prinsesslipad diamant solitär med smådiamanter och 2 släta ringar
prinsesslipad diamant enligt uppgift ca 0,90 ct. 18K vitguld, briljantslipade diamanter totalt ca 0,16 ct. Stämplade RKS. Storlekar 16,5/52, 17/53,5, 16,75/52,5. Totalvikt 25 gram. Etui Rolf Karlsson.
Bruksslitage. Gravyr.