Samlarföremål Leksaker
1275100
SAMLING LEKSAKSBILAR, + BOK,mesta dels Corgi och Lensney, England, 32 delar,1900-talets andra hälft.
Samling leksaksbilar, + bok,mesta dels corgi och lensney, england, 32 delar,1900-talets andra hälft.

Bok, Matchbox Toys, Bruce and Diane Stoneback, 1997.
Diverse bilmodeller,

Åldersrelaterat slitage. Ej fullständigt genomgånget.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK