Konst Fotografi
1275161
Hans Hammarskiöld
(Sverige, 1925-2012)
Hans hammarskiöld, silvergelatinfotografi, "barcelona", signerad à tergo.

Hans Hammarskiöld, Silvergelatinfotografi, "Barcelona", signerad à tergo.

"Barcelona", 1950. Kopierad av fotografen på 1990-talet. Bildstorlek 27,5 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I20
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 22 timmar
1 800
178
217
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 jan 18:12
1 800 SEK
25 jan 18:07
1 500 SEK
25 jan 17:59
1 000 SEK