Betsad furu, stolar med fast stoppad sits, sitthöjd 47 cm, delvis märkta med metalletikett, bordets längd 156, bredd 80, höjd 75 cm, 1 iläggsskiva à 62,5 cm skåpet längd 112, bredd 50, höjd 185 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Färgbortfall. Märken. Nagg.