Paul Reed Smith, modell WL1017_CY - McCarty 594. Serienr 18 249242. Kroppens topp av lönn, baksidan av mahogny, hals av mahogny, greppbräda av ziricote (Cordia dodecandra). Inkl originalcase. Straplocks utbytta, original medföljer.
Obetydligt slitage. Inga synliga skador.