Möbler Bord
1282645

Spegel med konsolbord, 1800-talets slut.

Spegel med konsolbord, bronserad dekor, bordet med marmorskiva. Bordets bredd 86, djup 32, höjd 45 cm. Spegeln 193 x 80 cm.

Smärre skador och slitage. Skivan med sprickor och smärre lagning. Skivan fastlimmad.

Utropspris
4 000 SEK