Björn Wiinblad, servis 16 dlr "Die Zauberflöte" Rosenthal porslin 1900-talets senare del.
Bestående av; 12 mockakoppar med fat, 1 kanna, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, 1 bricka.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10