1284817
Pärlcollier, odlade pärlor, sötvatten South sea och saltvatten, längd 180 cm
Pärlcollier, odlade pärlor, sötvatten south sea och saltvatten, längd 180 cm.

Spår av infärgning.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK